Zachęcamy do zapoznania się z opiniami Słuchaczy z trwającej edycji studiów podyplomowych Prometriq Executive MBA w ochronie zdrowia.


  • Plusem Studiów Prometriq MBA w Ochronie Zdrowia jest formuła 95% on-line. Wykłady prowadzone są przez ekspertów, praktyków pracujących w ochronie zdrowia. Zajęcia z zarządzania ukierunkowane są na potrzeby branży. Pomimo formuły on-line, miałem możliwość uczestniczyć w sesji stacjonarnej, co pozwoliło poznać osobiście osoby pełniące kluczowe funkcje w podmiotach leczniczych. Dzięki zawiązanym znajomościom, mamy możliwość wzajemnego wspierania się, wymiany doświadczeń i wspólnego rozwiązywania problemów, na które napotykamy w pracy zawodowej.

Tomasz Jędrysiowicz-Jędrusik, Właściciel Zakładu Rehabilitacyjnego Domu Seniora Bryza w Koleczkowie

Tomasz Jędrysiowicz-Jędrusik


  • Studia Prometriq MBA są niezwykle wartościowe dla osób zarządzających w ochronie zdrowia. Tematyka wykładów jest dobrze dostosowana do aktualnych wyzwań menedżerskich, opiera się o praktyczne zastosowania przypadków zarządczych. Polecam studia jako dobrą metodę podnoszenia kompetencji osób zarządzających w ochronie zdrowia.

Joanna Rosińczuk, Profesor Zwyczajny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Joanna Rosińczuk


  • Studia Prometriq MBA w ochronie zdrowia to szansa na zgłębienie zaganień, które powinien poznać skuteczny zarządzający w tak trudnym sektorze, jakim jest ochrona zdrowia. Dodatkowym plusem jest nawiązanie kontaktów i możliwość wymiany doświadczeń z praktykami.

Agnieszka Paszta, Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Gliwicach

Agnieszka Paszta


  • Z ogromną przyjemnością uczestniczę w zajęciach organizowanych co dwa tygodnie w trybie zdalnym.  Tematy wykładów są bardzo ciekawe i przedstawiane w sposób interesujący. Dla mnie większość tematów  to odświeżenie wiedzy popartej doświadczeniem. Zarządzam szpitalami około 20 lat, więc przypomnienie pewnych zagadnień to świetna sprawa. Sporo zagadnień wdrożyłam w szpitalu w szczególności z komunikacji.


Krzysztof Lehnort, Członek Zarządu Szpitala Miejskiego w Sosnowcu

Krzysztof Lehnort


  • Doskonałe studia, niezwykle rozwijające, większość prowadzących z wybitna wiedzą i umiejętnością prowadzenia ciekawych zajęć. Duża wygoda z powodu prowadzenia zajęć zdalnie. Niezwykle integrująca sesja stacjonarna. Poznałem wielu wybitnych specjalistów z ochrony zdrowia z którymi mam dzięki temu kontakt. Gorąco polecam osobom niezdecydowanym.

Marcin Przybyła, Starszy Referent Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

Marcin Przybyła


  • Zajęcia w Prometriq są ciekawe, zbudowane na praktyce, do prowadzenia zajęć zostali wybrani praktycy, którzy przekazują ogrom wiedzy podając przykłady. Dodatkowo dostarczone materiały, które możemy samodzielnie przejrzeć w domu, powodują, że ta wiedza jest głęboka i rzeczywiście możemy na jej ugruntowanie poświęcić wystarczająco dużo czasu, czyli tyle czasu, ile tak naprawdę mamy, ale też tyle czasu, ile wymaga przygotowanie do egzaminów. Wiedza na szczęście jest weryfikowana, więc powtarzamy, przypominamy sobie kluczowe elementy. Prowadzący są dostępni – możemy zadać im bezpośrednio pytania. Bardzo duża część zajęć odbywa się on-line. W związku z tym nie tracimy dodatkowo czasu na dojazdy, możemy spędzić czas wykładów w komfortowych warunkach, w związku z czym mamy więcej czasu na naukę i ugruntowanie wiedzy. Studia gruntownie przygotowują do dalszych wyzwań w placówkach ochrony zdrowia, jako personel wspomagający i zarządzający odpowiednie ustawienie priorytetów takich placówek i prowadzenie dobrze funkcjonujących zakładów opieki zdrowotnej.

Anna Dołaszyńska-Żółkiewska, Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej, Proktolog

Anna Dołaszyńska-Żółkiewska


  • Przyjazd do Sopotu dał mi bardzo dużo wiedzy, bardzo dużo kontaktów z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się problematyką zarządzania w ochronie zdrowia. Polecam na przyszłość – naprawdę było super.

Adam Ziółkowski, Starszy Specjalista Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ