Zachęcamy do zapoznania się z opiniami Słuchaczy z trwającej edycji studiów podyplomowych Prometriq Executive MBA w ochronie zdrowia.


 • Albert Einstein powiedział: “Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek.”. Z perspektywy czasu tak właśnie oceniam program, w którym brałem udział. Formuła on-line nie była ograniczeniem, wręcz przeciwnie, pozwoliła zgromadzić świetne grono wykładowców z całej Polski, którzy mogli się z nami podzielić swoim praktycznym doświadczeniem w wielu obszarach zarządzania w ochronie zdrowia. Organizatorzy nie zapomnieli także tym, aby stworzyć warunki do wymiany doświadczeń i poznania się “na żywo”, z czego skorzystaliśmy podczas sesji stacjonarnej w Sopocie oraz świętując zakończenie programu w Gdańsku.

Maciej Gajewski, Dyrektor Centrów Medycznych LUX MED


 • W miniony weekend zakończyłem studia Executive MBA. Graduacja odbyła się w Dworze Artusa w Gdańsku, to najbardziej reprezentacyjny budynek Gdańska, dlatego ceremonia wręczenia była jeszcze bardziej wzniosła. Same studia były bardzo ciekawe i atrakcyjne. Poprzez formułę on-line można było zebrać wspaniałe grono wykładowców z całej Polski. Sama grupa studentów była także zróżnicowana – pod względem doświadczenia, wiedzy czy przemyśleń. Bardzo cennym momentem był zjazd stacjonarny w Trójmieście, który pozwolił nawiązać nowe znajomości i powymieniać doświadczeniami.

Łukasz Kralczyński, Członek Zarządu i Dyrektor Organizacyjny GNP Magnusson Aparatura Medyczna


 • Tak szczerze nastawiła się na długie godziny zawiłych wykładów wspomaganych hektolitrami kawy… A tu nic podobnego. Prometriq Executive MBA to inspirujące wykłady, które w większości są w wygodnej formule on-line; emocjonujące warsztaty (myślenie lateralne wciągnęło mnie na maksa), super przyjemny czas na nawiązanie kontaktów podczas sesji stacjonarnej; świetni studenci – w każdym wieku i z całej Polski oraz bardzo zorganizowany zespół Prometriq. Sama sobie zazdroszczę.

Anna Tałaj, Prezes Fundacji ProCreatio


 • Graduacja w Dworze Artusa w Gdańsku to najlepsze podsumowanie Studiów podyplomowych „MBA – zarządzanie w ochronie zdrowia”. Za mną bardzo intensywny czas i fantastyczna możliwość wejścia w świat wiedzy teoretycznej i praktycznej w obszarze ochrony zdrowia i zarządzania w Polsce i Europie oraz wyjątkowi, fantastyczni ludzie dla których praca jest pasją i misją.

Zuzanna Donath-Kasiura, Wicemarszałek Województwa Opolskiego


 • Chciałabym podziękować całemu zespołowi za Państwa pracę i ogromny wysiłek, żeby wszystko odbywało się na jak najwyższym poziomie oraz za niezwykłą dbałość o nasze (studentów) interesy w związku ze zmianami legislacyjnymi. Materiał prezentowany na studiach pozwolił mi się rozwinąć, na wiele spraw spojrzeć z innej perspektywy, pewne decyzje, podejmowane dotąd intuicyjnie, opisać z perspektywy reguł naukowych. Jestem przekonana o ogromnej przydatności nowo nabytej wiedzy w codziennej pracy. Bardzo za to wszystko dziękuję i pozdrawiam.  Życzę sukcesów w dalszym kształceniu kolejnych grup studentów. Jestem przekonana, że są w dobrych rękach.

Katarzyna Mróz, Prezes Szpitala “Olmedica” w Olecku


 • Dla menedżera opieki zdrowotnej stałe podnoszenie kompetencji to kluczowe zadanie w codziennej pracy. Dla nas, osób zarządzających w ochronie zdrowia, bardzo istotna jest możliwość uzyskania dobrej jakościowo wiedzy od ekspertów, specjalistów, którzy zajmują się tymi zagadnieniami na co dzień. Studia Prometriq MBA były dla mnie osobiście bardzo interesujące, bardzo ważne, a przede wszystkim bardzo wygodne dzięki formule 95% online. Pozwoliły  łączyć codzienną pracę z podnoszeniem kompetencji.

Piotr Karniej, V-ce Prezes Zarządu Oddziału Dolnośląskiego Stowarzyszenia Menedżerów Opieki Zdrowotnej


 • Jeszcze raz chciałabym serdecznie podziękować za wspólnie spędzony czas. Możecie Państwo być dumni z Prometriq Akademii Zarządzania. Wasze starania i dbałość o szczegóły wpływają na bardzo wysoki poziom prowadzonych zajęć. Student czuje się zaopiekowany i zawsze dobrze poinformowany. Studiując MBA w ochronie zdrowia z Prometriq zdobyłam wiedzę, która otwiera przede mną nowe możliwości. Dzięki tak wielu wykładowcom z różnych uczelni podobne zagadnienia poruszane na wykładach przybierały coraz to nowe, szersze znaczenie. To także czyni Prometriq wyjątkiem odnośnie studiowania MBA w ochronie zdrowia. Jestem zaszczycona, że byłam Państwa studentką. Dziękuję także za piękną ceremonię rozdania dyplomów. Wszystko odbyło się na bardzo wysokim poziomie.

Anna Jasiorowska-Puchała, Kierownik Zakładu Rehabilitacji, Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu


 • Muszę przyznać, że jadąc w czwartek na zjazd miałem sporo obaw. Mając świadomość bycia najmłodszym wśród słuchaczy bałem się, że się nie odnajdę w grupie. Większość słuchaczy to w końcu wieloletni dyrektorzy i managerzy w sektorze ochrony zdrowia, którzy przewyższają mnie doświadczeniem. Niemniej na miejscu okazało się, że moje obawy były całkowicie bezpodstawne. Miałem okazję poznać naprawdę świetnych ludzi, powymieniać się doświadczeniem, posłuchać o różnych sposobach patrzenia na te same problemy. Odbyły się również ciekawe przeprowadzone warsztaty z mediacji, metody 6 kapeluszy, procesu sądowego, komunikacji i współpracy. Pisząc dzisiaj ten post niesamowicie się cieszę, że odważyłem się zrobić ten krok i zapisać na te studia. Nie mogę się już również doczekać września, kiedy rozpocznę następny semestr. Najbardziej jednak nie mogę się doczekać kolejnego zjazdu stacjonarnego, by spotkać ludzi z swojej grupy ponownie.

Rafał Sochacki, Junior Product Manager Rx, Aflofarm Farmacja Polska


 • Plusem Studiów Prometriq MBA w Ochronie Zdrowia jest formuła 95% on-line. Wykłady prowadzone są przez ekspertów, praktyków pracujących w ochronie zdrowia. Zajęcia z zarządzania ukierunkowane są na potrzeby branży. Pomimo formuły on-line, miałem możliwość uczestniczyć w sesji stacjonarnej, co pozwoliło poznać osobiście osoby pełniące kluczowe funkcje w podmiotach leczniczych. Dzięki zawiązanym znajomościom, mamy możliwość wzajemnego wspierania się, wymiany doświadczeń i wspólnego rozwiązywania problemów, na które napotykamy w pracy zawodowej.

Tomasz Jędrysiowicz-Jędrusik, Właściciel Zakładu Rehabilitacyjnego Domu Seniora Bryza w Koleczkowie

Tomasz Jędrysiowicz-Jędrusik


 • Studia Prometriq MBA są niezwykle wartościowe dla osób zarządzających w ochronie zdrowia. Tematyka wykładów jest dobrze dostosowana do aktualnych wyzwań menedżerskich, opiera się o praktyczne zastosowania przypadków zarządczych. Polecam studia jako dobrą metodę podnoszenia kompetencji osób zarządzających w ochronie zdrowia.

Joanna Rosińczuk, Profesor Zwyczajny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Joanna Rosińczuk


 • Studia Prometriq MBA w ochronie zdrowia to szansa na zgłębienie zaganień, które powinien poznać skuteczny zarządzający w tak trudnym sektorze, jakim jest ochrona zdrowia. Dodatkowym plusem jest nawiązanie kontaktów i możliwość wymiany doświadczeń z praktykami.

Agnieszka Paszta, Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Gliwicach

Agnieszka Paszta


 • Z ogromną przyjemnością uczestniczę w zajęciach organizowanych co dwa tygodnie w trybie zdalnym.  Tematy wykładów są bardzo ciekawe i przedstawiane w sposób interesujący. Dla mnie większość tematów  to odświeżenie wiedzy popartej doświadczeniem. Zarządzam szpitalami około 20 lat, więc przypomnienie pewnych zagadnień to świetna sprawa. Sporo zagadnień wdrożyłam w szpitalu w szczególności z komunikacji.


Krzysztof Lehnort, Członek Zarządu Szpitala Miejskiego w Sosnowcu

Krzysztof Lehnort


 • Doskonałe studia, niezwykle rozwijające, większość prowadzących z wybitna wiedzą i umiejętnością prowadzenia ciekawych zajęć. Duża wygoda z powodu prowadzenia zajęć zdalnie. Niezwykle integrująca sesja stacjonarna. Poznałem wielu wybitnych specjalistów z ochrony zdrowia z którymi mam dzięki temu kontakt. Gorąco polecam osobom niezdecydowanym.

Marcin Przybyła, Starszy Referent Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ

Marcin Przybyła


 • Zajęcia w Prometriq są ciekawe, zbudowane na praktyce, do prowadzenia zajęć zostali wybrani praktycy, którzy przekazują ogrom wiedzy podając przykłady. Dodatkowo dostarczone materiały, które możemy samodzielnie przejrzeć w domu, powodują, że ta wiedza jest głęboka i rzeczywiście możemy na jej ugruntowanie poświęcić wystarczająco dużo czasu, czyli tyle czasu, ile tak naprawdę mamy, ale też tyle czasu, ile wymaga przygotowanie do egzaminów. Wiedza na szczęście jest weryfikowana, więc powtarzamy, przypominamy sobie kluczowe elementy. Prowadzący są dostępni – możemy zadać im bezpośrednio pytania. Bardzo duża część zajęć odbywa się on-line. W związku z tym nie tracimy dodatkowo czasu na dojazdy, możemy spędzić czas wykładów w komfortowych warunkach, w związku z czym mamy więcej czasu na naukę i ugruntowanie wiedzy. Studia gruntownie przygotowują do dalszych wyzwań w placówkach ochrony zdrowia, jako personel wspomagający i zarządzający odpowiednie ustawienie priorytetów takich placówek i prowadzenie dobrze funkcjonujących zakładów opieki zdrowotnej.
  Mówi się, że jeśli kochamy to, co robimy – nie przepracujemy nawet jednego dnia. Same emocje jednak nie wystarczą. Potrzebne są wiedza, doświadczenie i umiejętności zebrane od najlepszych praktyków przekazane w przystępny oraz interesujący sposób. Ukończyłam studia Executive MBA – Zarządzanie w ochronie zdrowia i to wspaniała motywacja do działania: dla moich bliskich, dla pacjentów i współpracowników. Dziękuję za wsparcie, merytoryczne uwagi i dużo dobrej energii.

Anna Dołaszyńska-Żółkiewska, Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej, Proktolog

Anna Dołaszyńska-Żółkiewska


 • Przyjazd do Sopotu dał mi bardzo dużo wiedzy, bardzo dużo kontaktów z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się problematyką zarządzania w ochronie zdrowia. Polecam na przyszłość – naprawdę było super.

Adam Ziółkowski, Starszy Specjalista Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ